Wyświetl temat - Regulamin forum i serwisu

Regulamin forum i serwisu

O wszystkim

Regulamin forum i serwisu

Postautor: Grzesiek » 10 gru 2012, 16:58

Regulamin Serwisu i Forum Kusznictwo.org

Korzystając z serwisu kusznictwo.org akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, a także stronę internetową kusznictwo.org. Administracja serwisu kusznictwo.org ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z serwisu kusznictwo.org po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.
Regulamin określa warunki korzystania z serwisu kusznictwo.org Każdy Użytkownik zobowiązany jest, z momentem podjęcia czynności zmierzających do korzystania z Serwisu do przestrzegania postanowień niniejszego Regulaminu. Przed założeniem konta należy uważnie przeczytać poniższy Regulamin. Zakładając konto i rozpoczynając korzystanie z serwisu Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią Regulaminu i akceptuje jego postanowienia oraz zobowiązuje się do ich przestrzegania. Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za to w jaki sposób wiedza uzyskana w Serwisie będzie wykorzystana przez Użytkowników oraz osoby postronne. Serwis kusznictwo.org nie ponosi odpowiedzialności za to w jaki sposób Użytkownicy oraz osoby postronne korzystają z Materiałów zawartych w Serwisie oraz za skutki wykorzystania Materiałów pochodzących z Serwisu. Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści i Materiały publikowane przez Użytkowników. Użytkownik umieszczając Materiały i treści w Serwisie: oświadcza iż są wolne od wad prawnych oraz roszczeń podmiotów trzecich oraz że przysługują mu majątkowe prawa autorskie do treści, lub przysługują mu odpowiednie prawa do korzystania z tych treści. Użytkownik ponosi pełną i nieograniczoną odpowiedzialność za wszystkie treści i Materiały umieszczane przez niego w Serwisie.
Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej serwisu, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że kusznictwo.org może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani kusznictwo.org, ani phpBB nie ponosi odpowiedzialności za włamania do serwisu, podczas których może dojść do kradzieży danych.
Do prawidłowego funkcjonowania Serwis wykorzystuje pliki cookies w których są przechowywane informacje na komputerze Użytkownika.
Rejestracja i korzystanie z Serwisu jest uzależnione od zaakceptowania powyższego Regulaminu.
Awatar użytkownika
Grzesiek
Administrator
 
Posty: 103
Rejestracja: 08 gru 2012, 12:03

Wróć do O wszystkim innym

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron