Regulamin

kusznictwo.org - Regulamin

Rejestrując się na serwisie „kusznictwo.org” akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja serwisu „kusznictwo.org” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z serwisu „kusznictwo.org” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.
Regulamin określa warunki korzystania z serwisu „kusznictwo.org”. Każdy Użytkownik zobowiązany jest, z momentem podjęcia czynności zmierzających do korzystania z Serwisu do przestrzegania postanowień niniejszego Regulaminu. Przed założeniem konta należy uważnie przeczytać poniższy Regulamin. Zakładając konto i rozpoczynając korzystanie z serwisu Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią Regulaminu i akceptuje jego postanowienia oraz zobowiązuje się do ich przestrzegania. Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za to w jaki sposób wiedza uzyskana w Serwisie będzie wykorzystana przez Użytkowników oraz osoby postronne. Serwis „kusznictwo.org” nie ponosi odpowiedzialności za to w jaki sposób Użytkownicy oraz osoby postronne korzystają z Materiałów zawartych w Serwisie oraz za skutki wykorzystania Materiałów pochodzących z Serwisu. Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści i Materiały publikowane przez Użytkowników. Użytkownik umieszczając Materiały i treści w Serwisie: oświadcza iż są wolne od wad prawnych oraz roszczeń podmiotów trzecich oraz że przysługują mu majątkowe prawa autorskie do treści, lub przysługują mu odpowiednie prawa do korzystania z tych treści. Użytkownik ponosi pełną i nieograniczoną odpowiedzialność za wszystkie treści i Materiały umieszczane przez niego w Serwisie.
Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tego serwisu, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „kusznictwo.org” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „kusznictwo.org”, ani phpBB nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.
Do prawidłowego funkcjonowania Serwis wykorzystuje pliki cookies w których są przechowywane informacje na komputerze Użytkownika.
Rejestracja i korzystanie z Serwisu jest uzależnione od zaakceptowania powyższego Regulaminu.


Wróć do strony logowania

cron