Grzesiek - blog

Witam na naszej stronie

Po długich i niestrudzonych walkach z tworzeniem strony internetowej w końcu udało mi się dopiąć(mam nadzieję) wszystko na ostatni guzik.

Na razie serwis jest bardzo ubogi w treść ale mam nadzieję że to wszystko wkrótce się zmieni. Postaram się systematycznie dodawać artykuły o kuszach i kusznictwie. W planach jest stworzenie poradnika jak zrobić replikę kuszy. Ale jeśli Wy chcieli byście napisać jakiś ciekawy artykuł, a nie bardzo uśmiecha się Wam idea blogu na naszej stronie to nic nie stoi na przeszkodzie żeby umieścić ten artykuł w dziale na forum, a my najciekawsze treści umieścimy jako artykuł na stronie serwisu.<--break-><--break->

<--break->

Zarejestrowani użytkownicy mogą udzielać się na forum, tworzyć nowe posty ,dodawać załączniki i wiele innych. Oprócz tego po r<--break->ejestracji użytkownika automatycznie jest dodawany blog do jego

Błąd | kusznictwo.org

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kusznict/www/includes/common.inc:2748) w drupal_send_headers() (linia 1233 z /home/kusznict/www/includes/bootstrap.inc).
  • PDOException: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 INSERT command denied to user 'kusznictbaza'@'10.0.66.150' for table 'kusze_watchdog': INSERT INTO {watchdog} (uid, type, message, variables, severity, link, location, referer, hostname, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6, :db_insert_placeholder_7, :db_insert_placeholder_8, :db_insert_placeholder_9); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => 0 [:db_insert_placeholder_1] => cron [:db_insert_placeholder_2] => Attempting to re-run cron while it is already running. [:db_insert_placeholder_3] => a:0:{} [:db_insert_placeholder_4] => 4 [:db_insert_placeholder_5] => [:db_insert_placeholder_6] => http://kusznictwo.org/blogi/grzesiek [:db_insert_placeholder_7] => [:db_insert_placeholder_8] => 54.80.188.87 [:db_insert_placeholder_9] => 1539973655 ) w dblog_watchdog() (linia 160 z /home/kusznict/www/modules/dblog/dblog.module).

Błąd

Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.