Witam na naszej stronie

Po długich i niestrudzonych walkach z tworzeniem strony internetowej w końcu udało mi się dopiąć(mam nadzieję) wszystko na ostatni guzik.

Na razie serwis jest bardzo ubogi w treść ale mam nadzieję że to wszystko wkrótce się zmieni. Postaram się systematycznie dodawać artykuły o kuszach i kusznictwie. W planach jest stworzenie poradnika jak zrobić replikę kuszy. Ale jeśli Wy chcieli byście napisać jakiś ciekawy artykuł, a nie bardzo uśmiecha się Wam idea blogu na naszej stronie to nic nie stoi na przeszkodzie żeby umieścić ten artykuł w dziale na forum, a my najciekawsze treści umieścimy jako artykuł na stronie serwisu.<--break-><--break->

<--break->

Zarejestrowani użytkownicy mogą udzielać się na forum, tworzyć nowe posty ,dodawać załączniki i wiele innych. Oprócz tego po r<--break->ejestracji użytkownika automatycznie jest dodawany blog do jego

profilu na stronie o kuszach. Jeśli to będzie konieczne to później postaram się zrobić jakiś opis jak wygląda obsługa blogów na naszej stronie. Jeśli ktoś miał by kłopot z ich tworzeniem to zapraszam na forum.

Na forum jest przyznana przestrzeń na załączniki do postów lecz na razie o powierzchni 50mb – jeśli będzie taka potrzeba postaram się ją powiększyć.

Nie jestem zachwycony shoutboxem na stronie, ale myślę, że z czasem da się go polubić , a jeśli nie, to w przyszłości zainstaluję jakiś inny - bardziej przyjazny.

Rejestracja użytkowników odbywa się poprzez zintegrowane z serwisem forum i nie ma potrzeby oddzielnie rejestrować się na forum, a oddzielnie na stronie.

Gdyby były jakieś problemy bądź wątpliwości co do niektórych funkcji to specjalnie do tego stworzyłem dział który znajdziecie na forum